سرگرمي تفريحي

دانلود آهنگ راغب دل ديوونه

دانلود آهنگ معين زد درد عشق

خواننده : معين زد

نام اصلي قطعه : درد عشق

متن آهنگ درد عشق از معين زد

عاشق چندتا عكسي ام كه دارم ازت و فندك و لب و سيگارم

عاشق حلقه اي كه تو بي پولي خريدمو خودمونيم چقدر پيزوري بود

بگو زندگي ادامه داره بذار بره بره پي كارش بگو زندگي ادامه داره به مو ميرسه اما نميشه پاره

صداي خنده هات هنوز توي گوشمه بي تو مهتاب هرشب تو همون كوچه ام هي هي

چقده سنگ شده دلت بيا بگو كه تو هم تنگ شده دلت

بيا كه جووني مث باد داره ميره بجنب برگرد اسمت از ياد داره ميره

بيا قبول گذشته هم به درك دورات تموم شد پيش ما هم بيا يه سر

درد عشقي كشيدم كه مپرس احوالم بودنت يك سال و رفتنت چند سال است

خوش به حالت اگر شادي تو كه اگر عشق دوباره به دلت جاري شد

خوش به حالت كه مرا زود فراموش كردي كه پس از دوريمان روزگارت سرد نيست

من تركيدم از بس كه دو عاشق ديدم من تركيدم و با بغض گلو خنديدم

بعد تو اين دل من با كسي همراه نشد چند باري به سرش زد ولي انگار نشد

شكرش واسه من باقيه رفتي و اين حالي كه دادي به دلم عاليه

شايد اگر دائم بودي كنارم شنيدي اينو من به عشق دچارم

عاشق چندتا عكسي ام كه دارم ازت و فندك و لب و سيگارم

عاشق حلقه اي كه تو بي پولي خريدمو خودمونيم چقدر پيزوري بود

بگو زندگي ادامه داره بذار بره بره پي كارش بگو زندگي ادامه داره به مو ميرسه اما نميشه پاره

بگو زندگي ادامه داره بذار بره بره پي كارش بگو زندگي ادامه داره به مو ميرسه اما نميشه پاره

هي من كه تورو ميپرستيدم حيف عجب ديدي دستي دستي

درد داره نبودنتا الان چند سالي هست كه تورو نديدمتا

هي ميخوام كه شعرهام اجتماعي باشه ولي كشش به سمت تو داره نت ها

من كه از بچگي جين بوده تنم لش بودم همش دوست داشتم عروس كنمتو

تنم تو كني كت و ولي ديدي كه روزگار مشتي نيست و بعد من چند دست چرخيدي

قلم اصرار ميكنه شعرها اجتماعي باشه قلم عشق ناخلف به اجتماع

بعد رفتنت دود شد سيگار اول رفيقاي ناباب منو بيچاره كردن

به خودم گفتم ببين كارت كجا رسيدش يهو بغلي گفت ببين پرش چه حالي ميده

دانلود از: تاپ صدا


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۷:۳۱ توسط:farnazi موضوع: فيلم و آهنگ

تور تايلند نوروز 99 و اطلاعات تكميل از خدمات تور

تور تايلند نوروز 99 و اطلاعات تكميل از خدمات تور


تايلند كشوري با جاذبه هاي زياد است كه اغلب در صدر ليست گردشگران قرار مي گيرد. در ميـان سفرهاي خارجي ايرانيان هـم در سه گزينش اول قرار دارد. اين كشور آسيايي دو فصل مهـم دارد و در يكـي از آن ها هوا گرم و خشك است و در ديگري هوا باراني مرطوب مي شـود . بطور كلي هواي تايلند هيچ گاه سرد و طاقت فرسا نمي شـود ، به اين علـت هميشه مي توان براي سفر به آن برنامه ريزي كرد. فصل بهار يكـي از موقعيت هاي ايده آل براي سفر است. در اين فصل كه با شـروع سـال نو مصادف مي گـردد تعطيلاتي حداقل 7 روزه و حتي 14 روزه خانواده ها را به فكر سفر مي اندازد و از آنجايي كه تايلند آب و هواي خوبي دارد و سرزميني خيلي سرسبز است بيشـتر آن را براي سفر خارجي گزينش مي كنند. تايلند فقط جاذبه هاي طبيعي ندارد چـرا كه معابد كهنـه و بناهاي تاريخي آن از اختصاصي ترين آثار دنيا ي مي باشند .

 

تور تايلند نوروز 99


اگر تايلند را براي سفر نوروزي خود گزينش كرديد بايد آگاه باشيد كه درست در نزديكـي عيد ازدحام و شلوغي بيشتر مي گـردد و قطعا در آن وقـت نمي توانيد براي سفر خود درست برنامه ريزي نماييد و مدام بايد در اضطراب باشيد تا فلان هتل يا فلان پرواز را ساخته نماييد و از آنجايي كه با نزديكـي عيد به خودي خود كارها بيشتر مي گـردد و سر تمام شلوغ است برتريـن راه سپردن كارها به متخصصين اين حوزه است. تور تايلند نوروز 99 از پيش برنامه ريزي شده تا برتريـن هتل ها و خدمات را در اختيار شما قرار دارد. در پكيج هاي نوروزي ما ليستي از برتريـن هتل هاي تايلند قرار دارد كه بسته بودجه تان مي توانيد از ميـان لوكس ترين ها يكـي را گزينش كرده و با به سراغ هتل هايي با ستاره هاي زيـر تر ارزان تر برويد.

 

دستتان در گزينش پرواز هـم باز است و تورهاي گوناگون با پروازهاي كمپانـي هاي گوناگـون عرضه مي شوند. همـچنين در سفر با تور تايلند نوروز 99 مي توانيد از خدماتي مثل گشت شهري، ليدر فارسي زبان، ترانسفر فرودگاهي و ضمناً بيمه مسافرتي استفاده نماييد . اين خدمات در سفرهاي خارجي خيلي حائز ارزش است حتي چنان چه قبلا به سفر خارجي رفته باشيد باز هم در كشوري غريبه خدماتي اين چنين ارزش بيشتري پيدا مي كند و موقعي ايجاد مساله بسيار سودمنـد و لازم و ضـروري خواهد بود. به علاوه پكيج ها حاوي دريـافت ويزاي توريستي هـم مي شـود . اصولا گزينش سفر با تورهاي مسافرتي به علـت اين خدمات در الويت خانواده قرار دارد. به اين علـت با وجود اين كه تاكنـون چند ماهي تا آغاز سـال جديد و تعطيلات نوروز باقي مانده بيشـتر به فكر برنامه ريزي سفر مي باشند . به اين علـت آزانس ما خدمات رزرو تور خود را از پيش در اختيار گردشگران قرار خواهـد داد تا با خيال راحت بتوانند برتريـن آن ها را گزينش كنند. در انتها بايد اضافه كنم چه بخواهيد با پكيج هاي آژانس هاي مسافرتي سفر نماييد و چه تنهايي بايد برنامه ريزي از پيش داشته باشيد.


تايلند به علـت حجم گردشگر و شهرهاي توريستي كه دارد صنعت توريستي خود را خيلي گسترش داده و از جمله ارزشمند ترين اقدامات در اين زمينه تهيه هتل هاي متنوع در سطح گسترده است. اين مقوله خود عاملي براي جذب توريست شده اشت. وقتي كه تعداد هتل ها زياد باشد گردشگر با گزينش هاي زيادتري هم در حوزه خدمات و هم در حوزه هزينه رو به رو مي گـردد و با ارزش تر اين كه اين مقوله بر كم شدن هزينه ها هـم اثرگذار است. به اين علـت در تايلند هم هتل هاي ارزان ديده مي گـردد و هم مي توان هتل هاي لوكس و لاكچري پيدا كرد. نرخ بليط هواپيما هـم با دقت به كمپانـي آن و صندلي هاي آن متغير است. قطعا صندلي هاي فرست كلاس و بيزينس كلاس از صندلي هاي اكونومي گران تر مي باشند . بطور كلي در يك سفر خارجي به خوبي مي توان هزينه ها را با دقت به بودجه برنامه ريزي كرد.


احتمالا پرسش بيشـتر از شما اين باشد كه چرا براي نوروز بايد تايلند را گزينش كنيم؟ اين پرسش پاسخي مفصل دارد. اول از تمام اين كه در اين موقعيت از سـال به هر نقطه اي از تايلند سفر نماييد با آب و هواي خوبي رو به رو مي شويد و نه با گرما و رطوبت طاقت فرسا مواجه مي باشيد و نه باران هاي شديد غافل گيرتان مي كند . همـچنين همه براي سفر به دنبالي شهري با طبيعت زيبا مي باشند و شهرهاي تايلند به خوبي شما را در اين زمينه شگفت زده خواهند كرد. پارك هاي طبيعي و جزاير شگفت انگيزي كه در ميراث دنيا ي يونسكو به ثبت رسيده اند؛ پارك ملي خائو ياي يكـي از اين نمونه است. اين پارك در نزديكـي بانكوك به سرزميني براي زندگـي بيشتر از 300 نوع پرنده و ضمناً 60 گونه جانوري است.

 

از ديگر شگفتي هاي تايلند هـم جزيره كهن سامويي است كه برخلاف قدمتش اخيرا ميـان گردشگران شهرت پيدا نمـوده است. اين جزيره جهان ي از زيبايي و جاذبه را در خود جاي داده به شكلي كـه در تورهاي تايلند چند روزي را بطور تكميل به خود اختصاص خواهـد داد . تايلند در طول تاريخ پذيراي مهاجران بيشتري بوده و قسمـت زيادي از اين مهاجران را چيني ها ايـجاد مي دهند. پس جاي تعجب وجود ندارد چنان چه با زيباترين معابد چيني رو به رو شويد؛ هرچند كه خود اين سرزمين بستري براي كهنـه ترين معابد هندو بوده است. براي مثال مي توان از معابد وات پالاد، وات اومانگ، وات چدي ليام، معبد سفيد، معبد بوداي لميده و بيشـتر ديگر به عنوان زيباترين معابد تايلند نام برد. تايلند از تفريحات جهان جديد هـم عقب نمانده و چنان چه اهل طبيعت گردي و يا بازديد از آثار تاريخي نيستيد باز هم تايلند مي تواند گزينش مناسبي باشد؛ پارك هاي آبي تايلند، مراكز خريد شيك، هتل هاي لوكس، رستوران هاي متنوع، تفريحات و ورزش هاي آبي، سواحل آرام با امكانات جديد ، كافه هاي ساحلي، تفريحات شبانه تمام و تمام خواهندتوانـست هرچيزي كه از يك سفر لاكچري تمايل داريـد را عرضه دهند.

منبع: تور تايلند 99


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۳۶ توسط:farnazi موضوع: سفر و گردشگري